Free Turkish Forum

Free help in translating from or to Turkish, learn Turkish, know more about everything about Turkey

HomeHome  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  Log in  

Share | 

besoin d'aide svp !!!!!!!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
jody

Number of posts : 3
Registration date : 2006-08-08

PostSubject: besoin d'aide svp !!!!!!!   Fri 29 Sep - 3:08

voila le message d'un "ami" pouvez vous me le traduire svp !!!! je sais c'est long je suis vraiment désolé mais c'est important merci d'avance au traducteur Embarassed

slm canım nasılsın umarı iyisindir, bana lütfen foto gönder çok gönder ama cünkü seni çok özledim ve seni görmeyi herşeyden çok istiyorum eğer gönderirsen çok sevinirim canım... özür diliyorum ama okadar güzel okadar tatlısınki senden nekadar hoşlandığımı tahmin bile edemezsin ama biliyorum erkek arkadaşın var Sad bence o dünyanın en şanslı insanı onun yerinde olmayı yada senin kalbinin sahibi olmayı okadar çok isterdimki... inan bana hicbir zaman aklımdan çıkmicaksın cıkmıyosunda zaten, bigün senden haber beklicem bi gün erkek arkadaşından ayrıldını söylemeni beklicem ve sonra üzgün olmana biraz üzülüp sonra izin verirsen seni dünyanın en mutlu kızı yapmak için fransaya gelicem yağni seni mutlu etmek için elimden gelen herşeyi yapıcam canım sen gülmeyi mutlu olmayı çok güzel bi hayatı hak ediyosun dediğim gibi bir gün izin verirsen seni okadar mutlu edicemki pişman olmicaksın canım. BAKMYA KIYILAMİCAK KADAR GÜZELSİN GÜZELİM... ÇOK ÖZÜR DİLİYORUM AMA SANA DELİ GİBİ AŞIĞIM BEN aşığım gördüğüm günden beri o güzel gözlerine aşığım senin o güzelliğine aşık... ne olur kızma bana ne olur kırılma bu sözlerime ne olur Sad görüşmek üzere canım hoşcakal kendine çok iyi bak DÜNYA GÜZELİ... ÖPÜYORUM seni canım...
Back to top Go down
View user profile

besoin d'aide svp !!!!!!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Not Entitled to the Canadian Flag!
» besoin d'avis puissantlaser.com